![20210429_112118](https://patrals.gr/wp-content/uploads/2021/05/20210429_112118-678x381.jpg)
Ο Δήμος και η ΔΕΥΑΠ, υλοποιώντας την δέσμευσή τους προς τους δημότες των Βραχνεΐκων, φρόντισαν σήμερα να σκουπιστεί και να πλυθεί με μηχάνημα, η παραλιακή οδός στα Βραχνέικα, εκεί όπου πρόσφατα τοποθετήθηκε ο αγωγός λυμάτων και στη συνέχεια έγινε η τσιμεντόστρωση.
Παράλληλα, τα συνεργεία Καθαριότητας του Δήμου κατέβαλαν υπερπροσπάθεια για να μαζέψουν τις εναποθέσεις προϊόντων κλαδεμάτων των δημοτών της περιοχής.