![katerina-geropanagioti](https://patrals.gr/wp-content/uploads/2023/12/katerina-geropanagioti-678x381.jpg)
Στο πλαίσιο ανανέωσης της Δημοτικής Ομάδας της Λαϊκής Συσπείρωσης και αλλαγών στον καταμερισμό των στελεχών μας, η Κατερίνα Γεροπαναγιώτη – Θεοδωρακοπούλου, μέχρι σήμερα Πρόεδρος του Πολιτιστικού Οργανισμού του Δήμου, παραιτείται της εκλογής της στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο.
Στη θέση της, εκλέγεται στο Δημοτικό Συμβούλιο ο Αποστόλης Αγγελής, πρώτος επιλαχών δημοτικός σύμβουλος της Λαϊκής Συσπείρωσης.