Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 1ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αγγελακοπούλου- Πανουτσοπούλου Αθανασία του Ιωάννη Δημόσιος υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσ. «Αγ. Ανδρέας» – Πρόεδρος Συλλόγου Δημοκρατικών Γυναικών Πάτρας
2 Αγγελόπουλος Ανδρέας του Γεωργίου Οικοδόμος
3 Αγγελόπουλος Δημήτριος του Νικολάου Επαγγελματοβιοτέχνης
4 Δημησιάνος Δημήτριος (Μήτσος) του Ιωάννη Κουρέας
5 Κούτρας Τρύφωνας του Παναγιώτη Πολιτικός Μηχανικός
6 Μαράτος Αθανάσιος του Σπυρίδωνος Καθηγητής Μέσης Εκπαίδευσης
7 Πλέσσας Διονύσιος του Κωνσταντίνου Δημόσιος υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου εργαζομένων Πολεμικής Αεροπορίας ΚΕΑ Αράξου, Μέλος Γεν. Συμβουλίου ΠΟΕ-ΥΕΘΑ και Μέλος Επιτροπής Ειρήνης Ν. Αχαϊας
8 Σαββοπούλου Δέσποινα του Χρήστου Νοσηλεύτρια – Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Δημοκρατικών Γυναικών Πάτρας
9 Στάμου Ευδοκία του Γεωργίου Ψυχολόγος
10 Τσεκούρας Θεοφάνης του Ανδρέα Υπάλληλος ΟΤΕ
11 Τσίκουρας Βασίλειος του Αναστασίου Καθηγητής Πανεπιστημίου

Τμήμα Γεωλογίας

12 Τσουραπάς Άγγελος του Ιωάννη Μαθηματικός
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 2ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αγγελόπουλος Θεόδωρος

του Δημητρίου

Πρώην πρόεδρος επαγγελματιών μουσικών Ν.Δ. Ελλάδας, μέλος πανελλήνιου μουσικού συλλόγου
2 Αλατάκη (Σταφυλίδου) Γεωργία

του Αναστασίου

Καθηγήτρια εφαρμογών Τ.Ε.Ι. Πάτρας, μέλος Δ.Σ. του Ε.Π. του Τ.Ε.Ι. Πάτρας
3 Ασπρούλιας Θεόδωρος

του Παναγιώτη

Οικοδόμος, συνδικαλιστής,

στέλεχος του Π.Α.ΜΕ.

4 Γώγου (Πεσματζόγλου) Αφροδίτη

του Νικηφόρου

Πτυχιούχος βρεφονηπιοκομίας,

πρόεδρος συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του 3ου ειδικού δημοτικού σχολείου Πατρών

5 Κεραμιδάς Ευστάθιος

του Γεωργίου

Δημοσιογράφος,

Νομαρχιακός Σύμβουλος

6 Λαβράνος Στέφανος

του Ανδρέα

Εργαζόμενος φοιτητής
7 Μπιθέλη Ρούσα

του Διονυσίου

Εκπαιδευτικός,

Φυσιοθεραπεύτρια

8 Μπούσιας Δημήτριος

του Θεοδώρου

Συνταξιούχος υπάλληλος της Δ.Ε.Η.
9 Πελεκούδας Ηλίας

του Δημητρίου

Καθηγητής φυσικής αγωγής
10 Πεσματζόγλου Χαράλαμπος

του Βασιλείου

Οικοδόμος, πρόεδρος συνδικάτου οικοδόμων
11 Τσούνη Χριστίνα

του Γεωργίου

Δασκάλα
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 3ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αθανασόπουλος Ανδρέας του Ευάγγελου Οικοδόμος
2 Βακάλογλου Παντελής του Θεοδώρου Συνταξιούχος
3 Βανδώρος Γεράσιμος του Γεωργίου Συνταξιούχος
4 Γεροπαναγιώτης Κωνσταντίνος του Ανδρέα Αυτοαπασχολούμενος, Πρόεδρος ηλεκτρολόγων αυτοκινήτων Ν. Αχαΐας, Μέλος Δ.Σ. ΟΒΕΣΝΑ και Επιμελητηρίου Ν. Αχαΐας
5 Καγιάφας Μιλτιάδης του Φωτίου Έμπορος – Μέλος ΔΣ Εμπορικού Συλλόγου Πατρών
6 Κορδάς Χρήστος του Παναγιώτη Πολιτικός Μηχανικός
7 Κωνσταντοπούλου Βασιλική του Ιωάννη Φοιτήτρια
8 Νικολοπούλου Σοφία του Βασιλείου Εργαζόμενη, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Ιδιωτικών Κλινικών
9 Παρασκευοπούλου Ανδριάνα του Νικολάου ΤΕ Νοσηλεύτρια, Γενικό Κρατικό Νοσοκομείο Πατρών, μέλος του συλλόγου «Φιλοξενία»
10 Τζαβάρας Δημήτριος του Χαραλάμπους Δάσκαλος (μουσικός)
11 Χριστόπουλος Χρίστος του Νικολάου Χειρούργος Οδοντίατρος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 4ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αντωνόπουλος Ανδρέας

του Φωτίου

Οικοδόμος, Δημοτικός Σύμβουλος
2 Αξιώτη Βικτωρία

του Κωνσταντίνου

Εργαζόμενη
3 Αραβαντινού Μάρθα

του Δημητρίου

Ιδιωτικός υπάλληλος, πρόεδρος συνδικάτου ιματισμού Πάτρας
4 Γαλυφοπούλου Γεωργία

του Παναγιώτη

Ιδιωτική υπάλληλος, πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Αγ. Διονυσίου
5 Δραγώτης Κωνσταντίνος

του Ευθυμίου

Ιατρός Χειρούργος ΜΕΘ
6 Δρίτσας Γεώργιος

του Μιχαήλ

Τεχνικός Υπάλληλος Δ.Ε.Η., καλλιτέχνης
7 Θεοφιλάτου Μηλιά

του Νικολάου

Συνταξιούχος
8 Κακατσίδης Βασίλειος

του Φωτίου

Ιατρός Δερματολόγος
9 Κατηφόρης Σπυρίδων

του Θρασύβουλου

Ιδιωτικός Υπάλληλος, πρόεδρος του Παμμικρασιατικού Συνδέσμου Πατρών & Περιχώρων
10 Κολλυρόπουλος Ανδρέας

του Κωνσταντίνου

Συνταξιούχος υπάλληλος πανεπιστημίου, προπονητής μπάσκετ
11 Κονδάκη (Αθανασοπούλου) Χριστίνα

του Νικολάου

Εμποροϋπάλληλος, μέλος Δ.Σ. Παμμικρασιατικού Συνδέσμου Πατρών & Περιχώρων
12 Κρούσαρλης Θωμάς

του Γρηγορίου

Φοιτητής
13 Λαζαράτος Γεώργιος

του Σωτηρίου

Ιατρός ΩΡΛ
14 Λάμπρου Αστέριος

του Κωνσταντίνου

Καθηγητής Β/βάθμιας εκπαίδευσης, ζωγράφος, συγγραφέας
15 Λέζος Παναγιώτης

του Αγαμέμνονα

Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.
16 Λώλος Αλέξανδρος

του Αριστείδου

Οικονομολόγος-Επαγγελματίας, μέλος Δ.Σ. συλλόγου εστίασης και αναψυχής
17 Μπακοπάνου – Γκοτσοπούλου Αγγελική του Ιωάννη Συνταξιούχος
18 Μπαράκου Ειρήνη του Αθανασίου Εργαζόμενη, πρόεδρος σωματείου Νέων Τεχνολογιών και Τηλεπικοινωνιών
19 Νικηφορίδης Γεώργιος

του Χαραλάμπους

Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών, πρώην κοσμήτορας ιατρικής
20 Νταντίνης Κοσμάς

του Πέτρου

Ιατρός Ουρολόγος, μέλος Δ.Σ. ιατρών Ι.Κ.Α. Πάτρας
21 Παπανικολάου Αγγελική (Γκέλλυ) του Ιωάννη Ψυχολόγος
22 Σάμη-Χανουμίδου Γεωργία

του Λαζάρου

Πρώην αντιδήμαρχος, αντιπρόεδρος ΕΣΥΝ
23 Τηλιγάδης Κωνσταντίνος

του Αντωνίου

Αρτοποιός, γραμματέας στην συντεχνία αρτοποιών Πάτρας, μέλος της ομοσπονδίας αρτοποιών Ελλάδας, μέλος γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ
24 Τουλγαρίδης Θεόδωρος

του Φωτίου

Ιατρός καρδιολόγος, μέλος Δ.Σ. Ιατρικού Συλλόγου Πάτρας
25 Τριάντης Σπυρίδων του Βασιλείου Συνταξιούχος, αντιπρόεδρος ΔΣ Παμμικρασιατικού Συνδέσμου Πατρών και Περιχώρων
26 Τσαντούλης Γεώργιος

του Ηλία

Φοιτητής, Στέλεχος του μετώπου αγώνα σπουδαστών
27 Φόης Γεράσιμος

του Μιχαήλ

Δημόσιος υπάλληλος Περιφερειακού Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Σταματόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου Τεχνικός υπάλληλος Νοσ.

«Άγ. Ανδρέας»

2 Τσαλαμιδά Αναστασία (Άννυ) του Νικολάου Ασφαλίστρια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Γερούκης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος Δάσκαλος
2 Κασπίρης Ιωάννης του Νικολάου Οικοδόμος
3 Κωστόπουλος Δημήτριος του Νικολάου Συνταξιούχος
4 Σπηλωτόπουλος Ηλίας του Δημητρίου Αγρότης
5 Τσελεπή Ελένη του Χρήστου Νοικοκυρά
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Βουκελάτος Σπυρίδων

του Αντωνίου

Μηχανοτεχνίτης, πρόεδρος συνδικάτου μετάλλου Πάτρας, πρώην πρόεδρος Δ.Σ. Δήμου Παραλίας, πρώην μέλος Δ.Σ. ομοσπονδίας μετάλλου
2 Γιαννιτσοπούλου Ιουλία

του Παναγιώτη

Διακοσμήτρια
3 Χιονίδης Παναγιώτης Δημόσιος υπάλληλος, Καλλιτεχνικός

Διευθυντής Κινηματογραφικού Φεστιβάλ Πάτρας

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Καββαδία Θεοδοσία (Σία) του Θεοτόκη Καθηγήτρια
2 Κόμης Μαρίνος του Δημητρίου Εργαζόμενος, Στέλεχος του ΠΑΜΕ
3 Μανιάτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου Καθηγητής Φυσικής
4 Νιάρος Νικόλαος του Παναγιώτη Συνταξιούχος
5 Πήλιος Σταύρος του Δονάτου Υπάλληλος ΟΣΕ
6 Παρίσης Νικόλαος του Σωτηρίου Εργαζόμενος, συνδικαλιστής ΠΑΜΕ
Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.       Αγγελόπουλος  Ευθύμιος του Νικολάου
2.       Ασπρούδη Ελένη του Ευάγγελου
3.       Διαμαντοπούλου Γεωργία του Δημητρίου
4.       Καραβάς Νικόλαος του Σπυρίδωνος
5.       Κουτρουμπάνου  Σεβαστή του Νικολάου
6.       Λέκκα Μαρία του Αθανασίου
7.       Μπαρλής Δημήτριος του Θεοφάνη
8.       Μπαρμπούτση Σπυριδούλα του Νικολάου
9.       Οικονομόπουλος Νικόλαος του Αναστασίου
10.     Πιρτσάκη Πηνελόπη του Ευθυμίου
11.     Πουλκουρτζής Νικόλαος του Ιορδάνη
12.     Σπετσέρης Διονύσιος του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.   Γαλανού Χριστίνα του Στέλιου
2.  Λαζαράκης Νικόλαος του Σταματίου
3.  Μεσολογγίτης Αθανάσιος του Μαρίνη
4.  Μιντιλογλίτης Βασίλειος του Γεωργίου
5.  Νικολάου Αγαθή του Στεφάνου
6.  Πετσίνης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
7.  Σαζακλή Βασιλική του Χρήστου
8.  Σαμιώτη Αγγελική του Ερρίκου
9.  Σαριτζόγλου Ζωή του Δημητρίου
10. Σπανού Βαρβάρα του Νικολάου
11. Σταθόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
12. Τυριντζής Μιχαήλ του Ανέστη

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.      Αναγνωστόπουλος Δημήτριος του  Μιχαήλ
2.      Ζώτος Βασίλειος του Χρήστου
3.     Κοσμάτος Νικόλαος του Ευαγγέλου
4.      Λάζαρη Αγγελική του Βασιλείου
5.      Μπαλής Νικόλαος του Δημητρίου
6.      Μυλωνά Μαρία του Θεμιστοκλή
7.      Νικήτα Ιωάννα του Γεωργίου
8.      Παναγιωτόπουλος Νικόλαος του Μιχαήλ
9.      Παπαδημητρίου Νικόλαος του Βασιλείου
10.    Ρωμάνου Γεωργία του Στεφάνου
11.     Τζαβάρας Νικόλαος του Μιχαήλ
12.     Φανός Δημήτριος – Νικόλαος του Διονυσίου
Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Βελόνας Δημήτριος του Μαρίνου
2.     Γιαλαμάς Κωνσταντίνος του Γεωργίου
3.     Καραθανασοπούλου Λυδία του Νικολάου
4.     Μενεγή Αγγελική του Επαμεινώνδα
5.     Νικολακόπουλος Ηλίας του Ανδρέα
6.     Ντάρλα Τασία του Σπυρίδωνος
7.     Ντούμας Συμεών του Σπυρίδωνος
8.     Παράσογλου Χρήστος του Νικολάου
9.     Παυλογιάννης Ανδρέας του Γεωργίου
10.   Ραμπότα  Μαρία του Αθανασίου
11.    Σιαμπάνης Παναγιώτης του Χαραλάμπους
12.    Σπηλιάδης Παναγιώτης του Χρήστου
13.    Συριάτος Δημήτριος του Αγγέλου
14.    Ταβουλάρης Αντώνιος του Νικολάου
15.    Τσομπανίδης Μιχαήλ του Χρήστου
16.    Χρήστου Χριστίνα του Ανδρέα
Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Βουκελάτος Μάριος του Ευαγγέλου
2.     Μπιρλή Τασία του Ιωάννη
3.     Παπαχριστοπούλου Αργυρή του Αποστόλου
4.     Πετρίτσης Παναγής –  Φανούριος του Γερασίμου

Δημοτική Κοινότητα Βραχναιίκων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Γκόφας Θεοφάνης του Βασιλείου
2.     Κατσαΐτης Ασημάκης του Κωνσταντίνου
3.     Μάλτης Παναγιώτης του Σπήλιου
4.     Μανίκα Ελένη του Δημητρίου
5.     Παπαφιλίππου Κωνσταντίνος του Γεωργίου
6.     Παρασκευοπούλου Γεωργία του Ηλία

Δημοτική Κοινότητα Οβρυάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Γεωργιάδου Ελένη του  Πασχάλη
2.     Γράψας Δημήτριος του Ζώη
3.     Παντελής Βασίλειος του Δημητρίου
4.     Τζουανοπούλου Μαρία του Ανδρέα

Δημοτική Κοινότητα Παραλίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Γιαννόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
2.     Κατσιαφλιάκας Χαρίλαος του Κωνσταντίνου
3.     Ντέλλας Φίλιππος του Δημητρίου
4.     Παπαγιαννοπούλου – Μαρκοπούλου Ζωή του Αριστείδη
5.     Πουλιάσης Χαράλαμπος του Ιωάννη
6.     Φωτοπούλου Αγγελική (Άντζελα) του Νικολάου

Δημοτική Κοινότητα Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Βενέρη Ειρήνη του Χρήστου
2.     Λάνθιμος Κωνσταντίνος του Αθανασίου
3.     Παναγογιαννοπούλου Χριστίνα του Ιωάννη
4.     Πήλιος Σταύρος του Δονάτου
5.     Ρούπας Αχιλλεύς του Βασιλείου
Δημοτική Κοινότητα Σαραβαλίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.  Κοτσώνης Κωνσταντίνος του Ηλία
2.  Μαστρογιαννόπουλος Σπυρίδων του Βασιλείου
3.  Παναγιωτακόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη
4.  Σερέτης Γεώργιος του Επαμεινώνδα
5.  Στεφανοπούλου Μαργαρίτα του Χρήστου
6.   Τσεπελίκα Αγγελική του  Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Ακταίου (Βερναδαιίκων)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Σαραντοπούλου Βασιλική του Παναγιώτη
2.     Τσαπάρας Ευθύμιος του Γεωργίου
3.     Τσιριγώτης Χρήστος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Άνω Καστριτσίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Βουρλά Δήμητρα του Κωνσταντίνου
2.     Δημόπουλος Ανδρέας του Σταύρου
3.     Χρυσικόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αραχοβιτίκων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Ντάγανος Νικόλαος του Ανδρέα
2.     Παρίση Κωνσταντίνα του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αργυρά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Μητροπούλου Φωτεινή του Ιωάννη
2.     Στασινός Ιωάννης του Χρήστου
3.     Τσορδιάς Χρήστος του Βασιλείου
4.     Φερτάκης Ανδρέας του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Δρεπάνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.    Δελλή Μαγδαληνή του Λεωνίδα
2.   Ρωμάνος Στέφανος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Ελικίστρας

Υποψήφιοι Διαμερισματικοί Σύμβουλοι

1.     Παναγοπούλου Μαργαρίτα του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Θέας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Αθανασόπουλος Νικόλαος του Γρηγορίου
2.     Γκοτσοπούλου Δέσποινα του Ιωάννη
3.     Μπίστικας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
4.     Σταυρόπουλος Παναγιώτης του Σωτηρίου

Τοπική Κοινότητα Θεριανού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Σώρρας Ηλίας του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Αναστασόπουλος Παντελεήμων του  Δημητρίου
2.     Γιαννόπουλος Παναγιώτης του Νικολάου
3.     Διονυσόπουλος Παναγιώτης του Σταματίου
4.     Νικολακοπούλου Παναγιώτα του  Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κάτω Καστριτσίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Βασιλακοπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου
2.     Ματσώκης Πέτρος του Νικολάου
3.     Πραμαντιώτης Πέτρος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κρήνης Πατρών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Γεωργακοποπούλου Γεωργία του Κυριάκου
2.     Παγουλάτος Γεράσιμος του Ιωάννη
3.     Παναγιωτόπουλος Αργύριος του Νικολάου
4.     Ροδίτης Στυλιανός του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Μιντιλογλίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Καλοταντάνου Γιαννούλα του Ευσταθίου
2.     Κατσαρδής Παναγιώτης του Παναγιώτη
3.     Κατσικονούρη – Γιαννακοπούλου Μαρία του Νίκου
4.     Σάμιος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.     Γερασίδης Ιωάννης του Ευσταθίου

Τοπική Κοινότητα Πλατανίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.      Μπράνης Σπυρίδων του Χρήστου
2.      Παπαγεωργίου Ελένη του Γεωργίου
3.      Παπαρρηγοπούλου Μαρία του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Ρογιτίκων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.      Λορέντζος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Σελλών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.    Γεωργόπουλος Νικόλαος του Δημητρίου
2.    Κάτσενου Ιωάννα του Δημητρίου
3.    Κωστόπουλος Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
4.    Μαρίνος Ανδρέας του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Σουλίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1.      Λεωνιδόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*