![peletidis](https://patrals.gr/wp-content/uploads/2023/06/peletidis-678x381.jpg)
ΣΕ ΕΤΟΥΤΑ ΕΔΩ ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΚΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ
Κ. ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ: ” ΑΥΤΗ Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΠΙ ΕΝΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΔΕΧΕΤΑΙ “ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ” ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΩΝ ΓΙΑ ΝΑ “ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ” ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΥΠΑ ΑΛΛΩΝ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ, ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ”
Η τοποθέτηση του Δημάρχου Πατρέων, Κώστα Πελετίδη, στο 1ο θέμα του χτεσινού δημοτικού συμβουλίου σχετικά με τις αναθέσεις του Δήμου.