![1111ασα](https://patrals.gr/wp-content/uploads/2020/07/1111ασα-678x381.jpeg)
Η Αντιδημαρχία Παιδείας και Αθλητισμού και τα Λαϊκά Φροντιστήρια Αλληλεγγύης του Δήμου Πατρέων θα πραγματοποιήσουν το Σάββατο 11 Ιουλίου, στις 11:30 το πρωί, στην αίθουσα «Αίγλη» (Veso Mare στην Ακτή Δυμαίων), εκδήλωση – συνέλευση για τη λήξη της σχολικής περιόδου 2019 – 2020.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα δοθούν οι έπαινοι στους μαθητές και οι βεβαιώσεις στους δασκάλους, ως ελάχιστη αναγνώριση της εθελοντικής συμβολής τους στο έργο του Λαϊκού Φροντιστηρίου.